Prezenty firmowe, biznesowe okazjonalne i świąteczne 

Podarunki wręczane na stopie biznesowej pozwalają w subtelny i elegancki sposób dbać o nasze relacje zawodowe, okazywać szacunek, wdzięczność i nadzieję na dalszą, owocną współpracę w przyszłości. Upominki dla pracowników, klientów i kontrahentów świetnie wpływają na atmosferę i budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w środowisku.

Doskonały prezent SU58 Irish Whiskey Box Doskonały prezent SU58 Irish Whiskey Box
Producent: Fabulosa

452,13 zł

cena netto
szt.
zobacz więcej
Doskonały upominek KS60 Złoty blask Doskonały upominek KS60 Złoty blask
Producent: Fabulosa

308,13 zł

cena netto
szt.
zobacz więcej
Kosz podarunkowy KS66 Zielona przygoda Kosz podarunkowy KS66 Zielona przygoda
Producent: Fabulosa

218,13 zł

cena netto
szt.
zobacz więcej

Prezent firmowy – kiedy się go wręcza?

Eleganckie prezenty ozdobione logo firmy mogą stanowić taktowny upominek przy wielu okazjach w ciągu roku. Upominki biznesowe są dobrze odbieranym gestem, który możemy wykonać wobec naszego otoczenia biznesowego wtedy, gdy dzieją się istotne dla naszej firmy wydarzenia oraz przy okazji tradycyjnie obchodzonych w naszym kraju świąt. Kosz prezentowy Fabulosa będzie idealnym prezentem w okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, przy jubileuszu firmy, wtedy, gdy chcemy uczcić otwarcie nowej placówki, zamknięcie kluczowego dla firmy projektu, lub gdy żegnamy pracowników odchodzących na emeryturę.

Co zawierają zestawy biznesowe?

Firmowe prezenty mogą zawierać sprawdzone i powszechnie lubiane delicje spożywcze, czekoladki, miód, dobry alkohol, jak whisky czy wino, akcesoria biurowe z logo, jak długopisy, pióra czy kalendarze lub gadżety elektroniczne czy sportowe. Zestawy prezentowe możemy wręczyć każdej osobie w naszym otoczeniu biznesowym, powinny cechować się zatem sporą dozą uniwersalności i elegancji. Nasze propozycje opierają się wyłącznie o wysokiej jakości produkty lubianych marek, które są ze sobą pomysłowo zestawione i szykownie zapakowane.

Ekskluzywne prezenty biznesowe

Upominki firmowe mogą być wręczone na każdym szczeblu biznesowym, stanowić wyraz podziękowania, być prezentem świątecznym firmowym lub sygnałem dla partnera biznesowego, że chcemy w szczególny sposób docenić i zadbać o nasze relacje biznesowe. Perfekcyjne połączenie elegancji i dobrego smaku sprawia, że zestawy świąteczne Fabulosa będą gustownym prezentem od firmy w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Firmowe upominki warto jest personalizować, by stanowiły jednocześnie subtelny gadżet marketingowy. Estetyczne prezenty z logo firmy będą właściwym prezentem dla prezesa, współpracownika, możesz nimi obdarować klientów lub wręczyć pracownikowi z okazji przejścia na emeryturę lub z okazji awansu. Ekskluzywne prezenty biznesowe na zamówienie.

 

Świąteczne prezenty dla firm, które wywołują emocje

Okres świąteczny wzbudza w nas wiele pozytywnych emocji. W takich okolicznościach miły gest ze strony pracodawcy może symbolicznie wyrazić naszą troskę o dobre relacje w firmie, podnieść morale i zaskoczyć naszą załogę. Najwyższej klasy składniki naszych upominków świątecznych zadowolą nawet najbardziej wybredne osoby i będą stosownym sposobem na świętowanie na gruncie zawodowym. W naszej ofercie znajdziesz wykwintne prezenty dla pracowników, które dzięki personalizacji będą świetnym bożonarodzeniowym, wielkanocnym lub jubileuszowym prezentem firmowym z logo. Wraz z serdecznymi życzeniami z pewnością wywołają uśmiech na twarzy i sprawią wszystkim wiele radości.

Pomysły na prezent z okazji jubileuszu firmy

Zestawami świątecznymi dla pracowników możesz obdarować swoją załogę przy każdej okazji, która stanowi ważne wydarzenie dla Waszej firmy. Efektownie zapakowany kosz ze słodyczami, uzupełniony o dobrej jakości trunek będzie doskonałym prezentem z firmowym logo, który idealnie uzupełni celebrację rocznicy powstania firmy lub placówki. Z okazji rocznicy możesz przygotować także drobne upominki lub gadżety firmowe i drobiazgi dla firm z logo, czym zyskasz sympatię i lojalność klientów. Drobnymi prezentami z nadrukiem warto obdarowywać wszystkie osoby w swoim otoczeniu biznesowym. Dla tych najbliższych postaw na stylowy kosz upominkowy Fabulosa.

Prezent dla szefa na jubileusz firmy

Gustowny i przyciągający wzrok zestaw upominkowy biznesowy stanowi pomysłowe rozwiązanie, gdy to pracownicy pragną przygotować coś wyjątkowego dla swojego szefa. Wybierając propozycje z naszej oferty możesz być pewny, że stawiasz na najwyższą jakość i zachwycający smak, które sprawdzą się nie tylko w czasie świąt, ale także, gdy świętujecie ważne dla Waszej firmy wydarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl